Українська мова - Шкільні підручники / Підручники для студентів / Презентації з предметів

Шкільні підручники з української мови

Шкільні підручники з української мови на сайті school-textbook.com

Українська мова – базова шкільна дисципліна, яка належить до ключових, незалежно від форми та типу навчального закладу: від загальноосвітньої середньої школи до ліцею або гімназії. Її починають вивчати з першого класу, а загальний шкільний курс розрахований на 11 класів. Тому варто підібрати відповідні шкільні підручники для кожного класу.

В даному розділі електронної бібліотеки представлені наукові посібники, безпосередньо шкільні підручники з української мови, та інші методичні видання, які призначені для використання на уроках. До кожного з них вказані основні дані, які спрощують пошук за каталогом: від авторів до дати випуску. Якщо вам потрібен певний підручник з української мови, відповідний до шкільної програми, варто скористатися пошуком. Для цього у пошуковому рядку потрібно ввести назву посібника.

Шкільні підручники з української мови на сайті school-textbook.com

Щоб скачати шкільні підручники з української мови, які зібрані в цьому розділі, вам потрібно обрані видання відкрити у новому вікні браузера. Кожне найменування можна скачати на комп’ютер, натиснувши на відповідну кнопку, але ви також можете працювати з ним онлайн. Представлений в електронній формі, українська мова академічний шкільний підручник відрізняється високою якістю текстів, графічних матеріалів, тому його можна надрукувати в необхідній кількості та працювати з ним під час уроків.

Якщо цікавить така дисципліна як українська мова клас підручники – це головний інструмент під час проходження матеріалу як для вчителя, так і для учнів. Тому вкрай необхідно підбирати видання, які затверджені профільними інстанціями та рекомендовані для використання. На нашому сайті представлені тільки такі видання. Тут ви також знайдете різноманітні словники української мови, додаткові методичні матеріали, які можна використовувати під час підготовки то іспитів або олімпіад.

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами