Математика - Укр - Шкільні підручники / Підручники для студентів / Презентації з предметів

Шкільний підручник з математики

Шкільні підручники з математики на сайті school-textbook.com

У даному розділі електронної бібліотеки зібрані шкільні підручники з дисципліни математика, які офіційно затверджені Міністерством освіти та науки України. Вони орієнтовані на використання в загальноосвітніх школах, але також в каталозі можна скачати шкільні підручники з математики, призначені для використання в гімназіях або ліцеях фізико-математичного профілю. Відрізняються високою якістю зображень та контенту, що дозволяє працювати з ними навіть в онлайн форматі.

Якщо цікавить стандартна шкільна математика, підручники становлять основне підґрунтя для вивчення предмету. В бібліотеці на сайті представлені в наявності відповідні видання, які були надруковані не пізніше 2000 років. Вони складаються з класичних параграфів та практичних завдань, які потрібно розв’язувати під час роботи в класі або виконання домашнього завдання. Усі, представлені у вільному доступі підручники з математики, відповідають шкільній програмі, оскільки розробляються саме під неї. Над розробкою працювали провідні фахівці галузі.

Шкільні підручники з математики на сайті school-textbook.com

Багато вчителів шукають академічний шкільний підручник математика, який можна використовувати для підготовки до уроків або додаткових занять з учнями. В цьому розділі представлені відповідні видання, призначені для будь-якого класу. Щоб спростити пошук наукової бази, тут зібрані найкращі шкільні підручники з математики таких авторів як Віноградова, Ященко та інші.

Щоб скачати академічний підручник шкільний клас математика, відкрийте обране видання у новій вкладці та натисніть на відповідну кнопку. Перед скачуванням також можна ознайомитися з виданням через онлайн-редактор, відстежити певні параграфи. Шукаючи математика клас підручник, орієнтуйтесь на опис, який додано до кожного найменування.

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами