Російська мова - Шкільні підручники / Підручники для студентів / Презентації з предметів

Шкільні підручники з російської мови

Шкільні підручники з російської мови на сайті school-textbook.com

На сайті school-textbook.com завжди доступні шкільні підручники з російської мови для учнів загальноосвітньої школи, начальні посібники, додаткова та методична література. Вивчення російської мови передбачає засвоєння певного комплексу знань з орфографії та пунктуації, основи лексики та фонетики, оволодіння нормами літературної мови та розвитку зв’язного мовлення.

Засвоєння знань з предмета російська мова передбачає використання учнями, як вдома, так і у класі, підручника для самостійного вивчення теоретичного матеріалу та практичного закріплення знань. З метою глибокого оволодіння російською мовою, окрім шкільного академічного підручника, школярі мають користуватися додатковою літературою, орфографічними та тлумачними словниками, дидактичним матеріалом.

Не знайшли відповідний шкільний підручник з російської мови в бібліотеці? Не встигли придбати рекомендовані словники? Досить часто вивчення російської мови ускладнює відсутність підручника, що відповідає шкільній програмі. Знайома ситуація? На щастя, сьогодні проблема вирішується за декілька хвилин: скачати шкільні підручники з російської мови ви можете на сайті school-textbook.com.

Шкільні підручники з російської мови на сайті school-textbook.com

Ми пропонуємо:

  • для успішного та глибокого вивчення російської мови – підручники за шкільною програмою;
  • робочі зошити для тренування грамотності;
  • збірки тестових завдань;
  • словники;
  • різноманітну методичну літературу та дидактичний матеріал.

Отже, ніяких стресів, забутих вдома підручників та перенавантажених шкільних рюкзаків! Ми пропонуємо просте та доступне, адже шкільні підручники з предмету російська мова можна завантажити у форматі pdf та використовувати за будь- яких умов у школі і дома.

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами