Трудове навчання - Шкільні підручники / Підручники для студентів / Презентації з предметів

Шкільні підручники з трудового навчання

Шкільні підручники з трудового навчання на сайті school-textbook.com

Вивчаючи основні предмети з категорії технічного та профільного напряму, які викладаються фахівцями в різних класах підготовки у середній загальноосвітній школі, треба мати при собі не тільки шкільні підручники, але й користуватися окремими розділами шкільної програми. Тому, коли доводиться займатися пошуками онлайн необхідної для навчання інформації на запит трудове навчання клас підручник, краще дистанційно відвідати сайт school-textbook.com, на якому відкритий доступ для завантаження примірників, як українськомовних, так и російськомовних.

Шкільні підручники з трудового навчання на сайті school-textbook.com

Серед шкільних підручників в розділі онлайн каталогу трудове навчання можна найти необхідний дистанційно, орієнтуючись на такі параметри:

  • російська/українська мова;
  • автори;
  • рік видання;
  • клас;
  • кількість переглядів примірника.
Шкільні підручники з трудового навчання на сайті school-textbook.com

Такі універсальні примірники можуть стати у нагоді не тільки для учнів середніх шкіл, але й вчителів, які зацікавлені мати на робочому столі свого девайса електронну версію цього предмета – ілюстрований посібник. Спеціально розроблений та виданий для розвитку дитини практично з 1-го року навчання в шкільних закладах, представлений посібник значно спрощує процеси навчання, тому більше можна додатково не купувати паперовий примірник.

На перевіреному постійними та новими користувачами сайті електронних шкільних підручників school-textbook.com варто безкоштовно скачати шкільні підручники трудове навчання, які допоможуть дитині більш детальніше засвоїти на практиці та теорії основні навички з виготовлення корисних в побуті виробів. Це допоможе у гармонійному розвитку рівня майстерності дитини майже з 6 років та вдосконалить дрібну моторику дитячих рук.

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами