Інші іноземні мови - Шкільні підручники / Підручники для студентів / Презентації з предметів

Шкільні підручники з інших іноземних мов

шкільні підручники інші іноземні мови на сайті school-textbook.com

Багато українських шкіл, особливо, якщо мова йде про профільні навчальні заклади (ліцеї або гімназії з гуманітарним ухилом), додають до базової навчальної програми також вивчення не лише англійської чи німецької, а й інших іноземних мов. Мова йде про китайську чи, наприклад, латинську.

В цьому розділі електронної бібліотеки представлені шкільні підручники, призначені для використання під час вивчення інших іноземних мов. Тут можна завантажити або ознайомитися онлайн з підручниками з грецької мови або івриту. Унікальною особливістю сайту є великий вибір літератури з латині. Це можуть бути як класичні підручники, так і словники або навчальні посібники, які призначені для самостійного вивчення мови.

шкільні підручники інші іноземні мови на сайті school-textbook.com

Дисципліна інші іноземні мови поступово стає однією з основних, тому багато вчителів та методистів перебувають у пошуку якісних підручників, схвалених Міністерством освіти та науки України. Бібліотека сайту постійно поповнюється відповідною літературою. При потребі, ви можете завантажити підручники з іноземних мов, обравши той, який відповідає певним критеріям: класу, відповідній навчальній програмі. До кожного найменування вказані базові характеристики, які спростять пошук. Це ім’я автора або авторів, дата випуску, тип видання та інше.

Перед безпосереднім завантаженням обраного підручника з іноземних мов можна ознайомитися з ним через онлайн-редактор, який коректно відображається у будь-якому браузері. З його допомогою можна знайти певну інформацію або перевірити її. Це також досить зручний засіб користування літературою під час написання реферату, курсової роботи. Кожен з підручників, який є в наявності на сайті, також можна скачати на жорсткий диск комп’ютера та надалі надрукувати для користування під час уроків.

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами