Мистецтво - Шкільні підручники / Підручники для студентів / Презентації з предметів

Шкільні підручники з мистецтва

шкільні підручники по мистецтву на сайті school-textbook.com

Мистецтво може бути однією з провідних дисциплін у деяких профільних навчальних закладах. Наприклад, у ліцеях гуманітарного напрямку. Але його також вивчають у загальноосвітніх навчальних закладах, що потребує використання відповідних підручників.

Якщо для підготовки до навчального процесу або використання під час уроків ви шукаєте певний підручник мистецтво, у цьому розділі ви знайдете великий перелік не тільки підручників, які поділені по класах, але й додаткових матеріалів, які також знадобляться. Безпосередньо в каталозі кожен підручник представлений в класичному вигляді, що дозволить ідентифікувати певне видання по обкладинці та базовій інформації (дата випуску, автор, для якого класу підходить).

шкільні підручники по мистецтву на сайті school-textbook.com

Сама дисципліна мистецтво передбачає вивчення культурної спадщини від Античності і до сьогодення. Вона охоплює різні тимчасові пласти, вивчення яких, зазвичай, розвинене за класами: початкові класи та середня школа вивчають культуру та мистецтво давніх цивілізацій, старші – мистецтво постмодернізму. Детальне вивчення цього предмета збагатить особистий досвід, навчить розумінню цінності творчого доробку. У термін входять музичні твори культових європейських композиторів, живопис та архітектура.

Будь-який підручник мистецтво клас, який можна завантажити тут, затверджено відповідним державним органом, що дозволяє використовувати його під час проходження базової шкільної програми.

Щоб скачати певні підручники з мистецтва, відкрийте їх у новій вкладці браузера. Там ви також знайдете віртуальний редактор, в якому кожний підручник відображається автоматично. Перевага такого формату полягає в тому, що він дозволяє працювати з матеріалом онлайн, не завантажуючи, що досить зручно при роботі зі смартфона.

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами