Школьные учебники / Презентации по предметам » Презентации » Презентации по Педагогике » Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально-виховній діяльності

Презентация на тему: "Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально-виховній діяльності"

Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально-виховній діяльності - Скачать презентации бесплатно ☑ Презентации по предметам на school-textbook.com
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Презентация на тему Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально-виховній діяльності к уроку по педагогике

Презентация "Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально-виховній діяльності" онлайн бесплатно или скачать на сайте электронных школьных учебников/презентаций school-textbook.com

Семінар - практикум Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використа
1 слайд

Семінар - практикум Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально-виховній діяльності Підготувала практичний психолог ДНЗ - ЦРД Коноваленко Н.І.

Здоров’язберігаючі технології – це технології, які об’єднують в собі всі напрями діяльності дошкільн
2 слайд

Здоров’язберігаючі технології – це технології, які об’єднують в собі всі напрями діяльності дошкільного закладу щодо формування, збереження та зміцнення здоров’я дітей.

Класифікація технологій: «Здоров’язберігаючі технології» «Оздоровчі технології» «Технології навчання
3 слайд

Класифікація технологій: «Здоров’язберігаючі технології» «Оздоровчі технології» «Технології навчання здоров’ю» «Виховання культури здоров’я»

Реалізація здоров'язберігаючих технологій
4 слайд

Реалізація здоров'язберігаючих технологій

Життєстійкість/стресостійкість особистості, як напрям діяльності практичного психолога у забезпеченн
5 слайд

Життєстійкість/стресостійкість особистості, як напрям діяльності практичного психолога у забезпеченні здоров'язберігаючих технологій. Людина страждає не стільки від того, що відбувається, скільки від того, як вона оцінює те, що відбувається. Мішель де Монтень

Життєстійкість – це поняття, яке характеризує здатність людини витримувати всі складності життя та у
6 слайд

Життєстійкість – це поняття, яке характеризує здатність людини витримувати всі складності життя та успішно протистояти життєвим проблемам та труднощам.

Головна функція життєстійкості полягає у можливості будувати ефективну соціальну взаємодію та знаход
7 слайд

Головна функція життєстійкості полягає у можливості будувати ефективну соціальну взаємодію та знаходити оптимальні шляхи саморозвитку та самоздійснення особистості у складних життєвих обставинах.

Стресостійкість – це визначена сукупність особистих якостей, що дозволяють переносити стресові ситуа
8 слайд

Стресостійкість – це визначена сукупність особистих якостей, що дозволяють переносити стресові ситуації без неприємних наслідків для особистої діяльності індивіда і оточення. “ ”

Компоненти стресостійкості:
9 слайд

Компоненти стресостійкості:

Умовна типологія людей по стресостійкості:
10 слайд

Умовна типологія людей по стресостійкості:

Шляхи виходу зі стресової ситуації: варто змінити своє ставлення до ситуації, постаратися подивитися
11 слайд

Шляхи виходу зі стресової ситуації: варто змінити своє ставлення до ситуації, постаратися подивитися на виниклі проблеми під новим кутом і, можливо, знайти нові шляхи вирішення; друге правило - навчитися керувати фізіологією, а саме - навчитися розслабленню або навпаки концентрації; третій крок - вирішити проблему.

- Негайно вийти з позиції «страуса», усвідомити реальну ситуацію, визнати наявність стресу; - визнач
12 слайд

- Негайно вийти з позиції «страуса», усвідомити реальну ситуацію, визнати наявність стресу; - визначити всі позитивні та негативні особливості ситуації; - скласти план поведінки під час стресової ситуації; - діяти – реалізувати свої плани та наміри відповідно до обставин. У разі бездіяльності людина стає заручником стресу; - обговорити, проговорити конкретну ситуацію з близькою людиною, врахувати її поради; - змінити ставлення до обставин, якщо їх неможливо змінити. Шляхи виходу зі стресової ситуації (за Миколою Корольчуком)

Принципи позитивного мислення: виявити негативні думки та переконання, що спричиняють страждання та
13 слайд

Принципи позитивного мислення: виявити негативні думки та переконання, що спричиняють страждання та душевний дискомфорт; провести самоаналіз внутрішнього діалогу, усунути всі деструктивні мовні звороти, звернення до себе, в яких є самозвинувачення, самоприниження, відсутність віри та надії на успіх; замінити деструктивні думки на позитивні, що сприяють мобілізації внутрішніх психологічних ресурсів, закріплюють упевненість у власних силах.

14 слайд

15 слайд

Возможно Вы ищите другие презентации
Отзывы по презентациям на сайте school-textbook.com "Чарівна валіза сучасних здоров’язберігаючих технологій для практичного використання у навчально-виховній діяльності" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами