Презентация на тему: "Голодомор"

Голодомор - Скачать презентации бесплатно ☑ Презентации по предметам на school-textbook.com
Смотреть онлайн
Поделиться с друзьями:
Презентация на тему Голодомор к уроку Истории

Презентация "Голодомор" онлайн бесплатно или скачать на сайте электронных школьных учебников/презентаций school-textbook.com

Палає пам`яті свіча Полинь  травою  на  душі  гірчить  печаль, Безжальним  катом  мучить  моє  серце
1 слайд

Палає пам`яті свіча Полинь  травою  на  душі  гірчить  печаль, Безжальним  катом  мучить  моє  серце  жаль…

В пам`ять про Голодомор 1932-1933 років ...Я бачив дуже страшний сон! Як несли хлопчика малого. А ще
2 слайд

В пам`ять про Голодомор 1932-1933 років ...Я бачив дуже страшний сон! Як несли хлопчика малого. А ще, казали він помер… Помер, від голоду страшного...

3 слайд

Це не смерть, а смерч з косою твій народ поклав без бою... Страшна картина очі ріже - Дитя мале лежи
4 слайд

Це не смерть, а смерч з косою твій народ поклав без бою... Страшна картина очі ріже - Дитя мале лежить в снігу. Воно вже й ворухнутися не може, Бо ж холодно надворі. Боже! За що цю кару заслужило Оте маленьке немовля?

"Бозю, що там у тебе в руці? Дай мені Бозю хоч соломинку, Щоб не втонути в голодній ріці. Бачиш
5 слайд

"Бозю, що там у тебе в руці? Дай мені Бозю хоч соломинку, Щоб не втонути в голодній ріці. Бачиш мій Бозю-я ще дитинка, Та ж підрости хоч би трохи бодай! Світу не бачив ще білого...Бозю! Я- пташенятко при битій дорозі, Хоч би одненьку пір'їночку дай! Тато і мама-холодні мерці. Бозю,зроби щоби їсти не хтілось... Холодно Бозю...Сніг дуже білий... Бозю...Що там у тебе в руці?...

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 30-х років, історія Украї
6 слайд

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 30-х років, історія України не знає. Мільйони українців померли від голоду. Десятки мільйонів не народилися. Покалічені людські долі... Сироти... Каліки… Пригнічена воля, виснажена душа українського народу. Немислимий масштаб цієї трагедії. Ця трагедія українського народу називається ГОЛОДОМОР!!!

Люди вже вмирали. Але Москва, яка ні на крок не відступала від своїх вимог, понеслася у справжній ви
7 слайд

Люди вже вмирали. Але Москва, яка ні на крок не відступала від своїх вимог, понеслася у справжній вир голодового терору, безжалісно прискорюючи швидкість цього гону.

Голод 1932-33 років охопив ті ж самі регіони України, але цього разу  його спричинили,насамперед, по
8 слайд

Голод 1932-33 років охопив ті ж самі регіони України, але цього разу  його спричинили,насамперед, політичні чинники. Голодомор 1932-1933 рр. був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого тоталітарною владою терору голодом, тобто геноцидом.

9 слайд

ЧИСЛО ЗАГИБЛИХ Підрахувати точну кількість жертв не представляється можливим. Експерти та історики г
10 слайд

ЧИСЛО ЗАГИБЛИХ Підрахувати точну кількість жертв не представляється можливим. Експерти та історики говорять, що в більшості своїй архівні дані про загиблих в цей період часу в Україні були або знищені ще в СРСР, або сфальсифіковані - загиблим в результаті голоду в мартиролог масово приписували смерть від серцевих хвороб, або від будь-яких інших, не пов'язаних з виснаженням організму.

ОБГОРОДЖУВАЛИ І ВІДБИРАЛИ Організатори та виконавці масового вбивства голодом у 1932-1933 роках відб
11 слайд

ОБГОРОДЖУВАЛИ І ВІДБИРАЛИ Організатори та виконавці масового вбивства голодом у 1932-1933 роках відбирали у селян урожай і худобу, необхідний для виживання, відзначають історики. Штучно створений голод підтримувався блокадою та ізоляцією терплять лихо територій. Дороги, по яких селяни намагалися дістатися до міст, перекривалися. Воєнізовані формування оточували населені пункти, затримували або розстрілювали всіх, хто намагався врятуватися від голодної смерті.

12 слайд

13 слайд

СОТНІ ВУЛИЦЬ ІМЕНАМИ ВИНОВАТЦІВ ГОЛОДОМОРУ У січні 2010 року Апеляційний суд Києва визнав сімох радя
14 слайд

СОТНІ ВУЛИЦЬ ІМЕНАМИ ВИНОВАТЦІВ ГОЛОДОМОРУ У січні 2010 року Апеляційний суд Києва визнав сімох радянських керівників винуватцями організації геноциду українців. Серед них - генсек ЦК ВКП (б) Сталін, глава Раднаркому СРСР Молотов, секретарі ЦК ВКП (б) Каганович і Постишев, генсек ЦК Компартії України Косіор, його другий секретар Хатаєвич та голова Раднаркому УРСР Чубар.Незважаючи на вирок суду досі в Україні налічуються сотні вулиць, які носять імена організаторів геноциду. До відповідальності за заперечення геноциду не притягнутий жоден політик.

Холодні зорі вкрили нічне небо, Прийшла чума голодна в Україну, Мільйони мертвих,просто не злічити,
15 слайд

Холодні зорі вкрили нічне небо, Прийшла чума голодна в Україну, Мільйони мертвих,просто не злічити, Земля свята перетворилася в руїну.

Засвіти свічку у вікні, щоб вони побачили той шлях. Не бійся, навіть у імлі вони знайдуть дорогу, і
16 слайд

Засвіти свічку у вікні, щоб вони побачили той шлях. Не бійся, навіть у імлі вони знайдуть дорогу, і не питай, то як.

Над проектом працювали: Пошук та збір інформації: Салюк Аліна; Кічор Іванна; 2. Оформлення проекту:
17 слайд

Над проектом працювали: Пошук та збір інформації: Салюк Аліна; Кічор Іванна; 2. Оформлення проекту: Киричок Надія; Киричок Софія; 3. Настановчий керівник: Горбоніс М. Т. 4. вчитель-консультант: Герасімова О. М.

Отзывы по презентациям на сайте school-textbook.com "Голодомор" (0)
Оставить отзыв
Прокомментировать

Путеводитель по миру знаний. Тем, кто хочет учиться.

Свяжитесь с нами